E-kardiolog

Choroby lub wady układu sercowo-naczyniowego są niezwykle groźne dla zdrowia i życia człowieka. Jeśli musisz czekać kilka dni (lub nawet tygodni) na wizytę u specjalisty, jesteś w poważnym niebezpieczeństwie. Masz jednak dostęp do profesjonalnych usług e-kardiologa, który zajmie się Tobą w sposób kompleksowy i profesjonalny, chroniąc Cię przed konsekwencjami. Nie czekaj i nie ryzykuj. Skontaktuj się z lekarzem już dziś.


Z jakim problemem zgłosić się do e-kardiologa?


Wśród najczęstszych problemów układu sercowo-naczyniowego spotykamy takie schorzenia jak:


- nadciśnienie tętnicze,

- niewydolność serca,

- choroba wieńcowa,

- zaburzenia rytmu serca,

- wady zastawek serca.


Są to oczywiście jedynie przykłady, a ww. lista w praktyce jest o wiele dłuższa. Jeśli więc należysz do grupy ryzyka, masz stwierdzone choroby natury kardiologicznej lub źle się czujesz, reaguj natychmiast. Przed konsultacją przygotuj pytania, dokumentację (np. wyniki badań) i listę stosowanych leków wraz z dawkowaniem.


Jak to działa?


Strona została zaprojektowana w taki sposób, by maksymalnie ułatwić pacjentom realizację usług. Nie musisz mieć doświadczenia, chcąc skorzystać z naszego wsparcia. Wystarczy:


- wybrać usługę e-kardiologa na stronie,

- sprawdzić dostępne godziny konsultacji,

- podać dane do rejestracji i wystawienia e-recepty,

- opłacić usługę za pomocą bezpiecznych płatności internetowych PayU,

- skorzystać z wybranej oferty.


Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami już teraz. Z przyjemnością pomożemy w każdej sytuacji. Choroby układu sercowo-naczyniowego to wyjątkowo groźne dolegliwości, a regularność przyjmowania leków jest obowiązkowa. Nie ryzykuj zdrowiem i życiem w oczekiwaniu na swoją kolej za kilka lub kilkanaście dni. Zadzwoń lub napisz do nas, a e-kardiolog pomoże Ci zrealizować receptę, skierowanie na badania lub zwolnienie.Kiedy skontaktować się z e-kardiologiem?


Kończy się Twój zapas leków, a okres oczekiwania na wizytę u specjalisty jest zbyt długi? Receptę możesz otrzymać przez internet. Zadzwoń lub napisz do nas, a nasz e-kardiolog w trakcie konsultacji omówi z Tobą problem i wystawi e-receptę. Otrzymasz 4 cyfrowy kod lub plik PDF, w którym będą znajdować się wszystkie najważniejsze informacje dot. pacjenta, lekarza, leków itp.. Za sprawą innowacyjnego systemu, farmaceuta sprawdzi zgodność recepty z informacjami w bazie i wyda przepisane medykamenty lub zrealizuje zamówienie.


E-kardiolog może zaoferować Ci również skierowanie na badania w przypadku podejrzenia choroby i zwolnienie z pracy lub szkoły ze względu na konkretną sytuację, np. na okres ww. badań. Skorzystaj z tej opcji, gdy potrzebujesz szybkiej pomocy.


Pamiętaj, że konsultacja online nie zastępuję osobistej wizyty u specjalisty. Należy decydować się na taką formę kontaktu jedynie w przypadku zbyt długiego czasu oczekiwania na wizytę w sprawie wypisania zwolnienia, skierowania lub recepty. Podczas internetowych lub telefonicznych rozmów, e-kardiolog nie jest w stanie przeprowadzić profesjonalnych badań przy użyciu specjalistycznych narzędzi.