E-pediatra

Zauważasz pogorszenie stanu zdrowia dziecka i skarży się ono na ból lub złe samopoczucie? Nie bagatelizuj pierwszych sygnałów. Lepiej skontaktuj się z profesjonalnym pediatrą od razu, by uniknąć powikłań i poważnego zagrożenia.


Nie ryzykuj zdrowiem i życiem dziecka. Wystarczy się z nami skontaktować za pomocą wiadomości e-mail lub zadzwonić. Pomożemy z każdym problemem. E-pediatra online to wygodne konsultacje umożliwiające realizację bez wychodzenia z domu – nawet za chwilę.


Najczęstsze choroby i problemy zdrowotne u dzieci


Maluchy podczas zabawy rzadko zastanawiają się nad swoim zdrowiem i bezpieczeństwem. Nie przejmują się kontaktem z potencjalnie chorym przyjacielem, który daje oznaki problemów zdrowotnych, chłodem, wiatrem, czy wilgocią. Prowadzi to do stosunkowo częstych zachorowań, które nie są pozornie groźne – zbagatelizowane mogą jednak prowadzić do poważnych konsekwencji. Do najpopularniejszych schorzeń wśród najmłodszych zaliczamy m.in.:


- przeziębienia,

- alergie,

- wysypki,

- anginę,

- zapalenie płuc,

- zapalenie migdałków,

- zapalenie gardła,

- zapalenie jamy ustnej,

- zapalenie oskrzeli,

- grypa,

- rotawirusy i norowirusy (odpowiedzialne za tzw. jelitówkę, czy grypę żołądkową).


Pełna lista jest oczywiście o wiele dłuższa. Nie lekceważ zatem pozornie mało istotnych objawów, do których należą katar, kaszel, podwyższona temperatura, biegunka, wymioty, czy niewielkie problemy z oddechem. Dziecko bez lekarstw męczy się, walcząc o zdrowie. Profesjonalna pomoc eksperta i porady medyczne pomogą Ci wesprzeć swoje pociechy w tym trudnym dla nich czasie.


Tworzymy nasz portal z myślą o pacjentach


Kadra naszych lekarzy to doświadczeni specjaliści z zapleczem wiedzy i umiejętności zdobywanych przez lata. Codziennie mamy kontakt z wieloma przypadkami. Dzięki temu stale rozwijamy się w swoim fachu i edukujemy się z myślą o zdrowiu oraz życiu pacjentów. Zaufało nam wielu zadowolonych klientów. Skorzystaj z usług e-pediatry już dziś i dołącz do tego grona.


W razie nagłej potrzeby możesz skontaktować się z nami o dowolnej porze. Zawsze uzyskasz fachową pomoc lub wsparcie. Oferujemy również usługi lekarskie związane z wieloma innymi specjalizacjami, np.:


- e-kardiolog,

- e-psychiatra,

- e-ginekolog,

- e-endokrynolog.


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz. Zespół naszych specjalistów zrobi wszystko, by znaleźć rozwiązanie i zapewnić Ci profesjonalną pomoc.


Rejestracja i realizacja są banalnie proste. Interfejs portalu jest czytelny i intuicyjny, a strona poprowadzi Cię krok po kroku. Potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego, internetowego konta bankowe i skrzynki e-mail. Zobacz, jakie to proste