E-psychiatra

Stres związany z wizytą u psychiatry bywa głównym powodem rezygnacji z leczenia. Oczekiwanie na wizytę w poczekalni, kontakt z innymi pacjentami i ryzyko spotkania kogoś znajomego, kto nie wie o Twoich problemach, jest paraliżujące? Dyskrecja to nasza domena. Nie musisz jechać do gabinetu i narażać się na spotkania z innymi. Możesz spokojnie usiąść w bezpiecznym oraz wygodnym dla siebie miejscu i skorzystać z usług e-psychiatry online.


Kiedy warto skontaktować się z e-psychiatrą?


Niezależnie, czy szukasz terapeuty, który będzie dostępny o każdej porze, czy chcesz mieć alternatywę na wyjazdy lub niedostępność stałego psychiatry – e-psychiatra to opcja, o której warto pamiętać. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebować pomocy, np. z receptą lub skierowaniem. Dysponując usługami eksperta online, możesz spać spokojnie. W razie potrzeby wystarczy zrealizować transakcję za pomocą strony internetowej i po 15 minutach otrzymasz skierowanie, receptę, zwolnienie lub poradę w stosunku do zaistniałej sytuacji.


Wciąż panuje przeświadczenie, że psychiatra zajmuje się skrajnie ekstremalnymi przypadkami. Nic bardziej mylnego! W obecnych czasach większość z nas boryka się z problemami, które mogą utrudniać normalne funkcjonowanie. Zaufaj zatem specjalistom z doświadczeniem w pracy z pacjentem. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność, dzięki którym zrobimy wszystko, by zażegnać Twój kłopot.


Możesz zgłosić się do nas z takimi schorzeniami i dolegliwościami jak:


- depresja,

- CHAD,

- nerwica,

- zaburzenia odżywiania,

- zaburzenia snu,

- zaburzenia nastroju,

- zaburzenia psychotyczne,

- uzależnienia,

- zaburzenia osobowości,

- zaburzenia emocjonalne,

- zespół stresu pourazowego,

- niskie poczucie własnej wartości,

- fobie,

- natręctwa,

- mobbing,

- przemoc w rodzinie.


Twój problem wykracza poza ww. listę? Nic nie szkodzi. To jedynie przykłady, z którymi nasi pacjenci zgłaszają się najczęściej. Jeżeli kłopot leży w innym miejscu lub wykracza on poza standardowe ramy i schematy, pomożemy odszukać przyczynę, postawimy diagnozę i wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Pamiętaj, że nie jesteś sam i nie musisz odczuwać uzależnienia od napiętego grafiku lokalnych psychiatrów. E-psychiatra jest zawsze do dyspozycji, gdy tego potrzebujesz.


Zobacz, jakie to proste


Nie musisz mieć super sprzętu obsługującego zaawansowane aplikacje. Wystarczy dostęp do internetu, konto bankowe i telefon. Nasza strona jest na tyle prosta i intuicyjna, że poradzi sobie z nią każdy – nawet osoby bez doświadczenia.


Wystarczy:


1. wybrać usługę,

2. podjąć decyzję odnośnie godziny i dnia (z dostępnych wariantów),

3. podać niezbędne dane do realizacji transakcji i wypisania recepty, skierowana lub zwolnienia,

4. dokonać płatności przy pomocy bezpiecznych i błyskawicznych płatności internetowych PayU.


To wszystko. Cały proces nie zajmie Ci więcej niż 10 minut.


W przypadku zaburzeń emocjonalnych i psychiatrycznych nie można czekać. Natychmiastowe działanie jest podstawą, a błyskawiczna redukcja szkód lub wsparcie pozwalają chronić pacjenta przed konsekwencjami. Niestety, okres oczekiwania na indywidualną konsultację bywa długi i często jest on nieakceptowalny – zwłaszcza gdy chodzi o ludzkie zdrowie i życie. Warto skorzystać z oferty e-psychiatry, który zagwarantuje szybką i profesjonalną pomoc.