E-zwolnienia

Telemedycyna otwiera przed pacjentami drogę do szybkiej diagnozy oraz dostępu do lekarzy-specjalistów. Jest wykorzystywana także w przypadku, kiedy pacjent potrzebuje pilnej porady np. w związku z nasilającymi się dolegliwościami bólowymi. Nasza e-poradnia online oferuje konsultacje lekarskie przez Internet, w trakcie których pracownik służby zdrowia może zlecić wykonanie podstawowych badań, a w razie konieczności wystawić e-receptę bądź e-zwolnienia.

L4 przez internet

Wystawione w naszej przychodni internetowej zwolnienie online bez wychodzenia z domu jest zgodne z obowiązującymi przepisami i może być przedkładane pracodawcy. Zwolnienie w formie elektronicznej trafia do zakładu pracy oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Uzyskanie L4 bez wychodzenia z domu jest możliwe w sytuacji, w której lekarz stwierdzi chorobę, infekcję bądź inną dolegliwość, która może utrudniać wykonywanie służbowych obowiązków i wymaga dalszego leczenia bądź diagnozy lekarskiej. Usługa pozwala na uzyskanie zwolnienia online, bez konieczności wychodzenia z domu i wizyty w placówce ochrony zdrowia i bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Szybka wizyta w internetowej poradni

Umówienie u nas e-wizyty przez internet jest proste, a uzyskanie pomocy od specjalisty bez wychodzenia z domu może potrwać zaledwie kilkadziesiąt minut. Wywiad lekarski online może być także podstawą nie tylko do wystawienia ważnego L4, ale i wypisania e-recepty na leki, w tym na te znajdujące się w koszyku refundacyjnym. Nasza poradnia internetowa działa przez siedem dni w tygodniu przez całą dobę.